2021-2022 Price Media Law Moot Court Médiajogi Perbeszédverseny

2021.09.01.
2021-2022 Price Media Law Moot Court Médiajogi Perbeszédverseny
Szerinted jogosan tiltották le Donald Trumpot a Twitter-ről? Hallottál már Emilia Bos accountjának felfüggesztéséről a Natter-en? Követed Santos Darl hashtag-jeit?

Jelentkezz most a 2021-2022 Monroe E. Price Media Law Moot Court Médiajogi Perbeszédversenyre, ha

• Érdeklődsz az infokommunikációs jog, a médiajog, vagy a szólás- és sajtószabadság iránt,
  • Szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni angol nyelven,
  • Képviselnéd karunkat egy nemzetközi perbeszédversenyen,
  • Része lennél a világ egyik legjobb alumni közösségének,
  • Megmérkőznél a világ vezető egyetemeinek hallgatóival a budapesti regionális fordulón 2021 decemberében és az oxfordi világdöntőn 2022 áprilisában.

További részletek a versenyről ezen a linken találhatók. Az ELTE ÁJK eredményei a versenyen ezen a linken találhatók.

Jelentkezés Dr. Gosztonyi Gergelynél a gosztonyi@ajk.elte.hu e-mail címen, angol nyelvű szakmai önéletrajz és egy rövid, maximum egy oldalas angol nyelvű motivációs levél küldésével. Keresd a Médiajogi perbeszédmondó verseny felkészítő szemináriumot (J4:XFAK(MC):J01) a NEPTUN-on, és jelentkezz fel (a felvitt időpontot figyelmen kívül lehet hagyni nyugodtan)!

Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 8. (kedd) 20.00 óra
Szóbeli meghallgatás: 2021. szeptember 10. (péntek), Magyar Állam- és Jogtörténeti Tanszék (személyesen vagy online formában)

Jelentkezési felhívás

2021/2022 Competition Case