Díszdoktori címet kapott Dalibor Čepulo
2026.05.12.
Tanszékünk előterjesztésére az ELTE 2026. május 9-i ünnepi közgyűlésén díszdoktori címet adományozott Dalibor Čepulo-nak, a Zágrábi Egyetem professor emeritusának.
Professzor úr együttműködése tanszékünkkel immár három évtizedre nyúlik vissza, és mára hallgatókat is bevonó szakmai kapcsolattá fejlődött, sőt egy közép-európai (Budapest-Bécs-Zágráb) kutatási hálózat alapját is képezi. Professzor úr 2026. május 8-án tartotta szakmai előadását az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán.
Gratulálunk!